Almanya Vize Ücretleri 2022’de Ne Kadar ?

Almanya Vizesi Nasıl Alınır 2021

Almanya vize ücreti 80 Euro şeklinde belirlenmiştir. 12 yaşından büyük olan Türk vatandaşları için belirlenen ücreti, 80 Euro’dur. Vize ücreti içerisine harç ücreti, başvuru hizmet ücreti ve alınacak danışmanlık hizmeti dahil edildiğinde daha farklı fiyatlar ortaya çıkabilmektedir. 12 yaşından küçük olanlar konsolosluk harcından muaf olmakla beraber 12 yaşın üstündeki Türk vatandaşlarının harç ücreti ödemesi gerekir.

Alınacak olan vize türüne göre gerekli evrakların yürütülmesi, sürecin takip edilmesi, dilekçe işlemlerinin halledilmesi gibi durumlar danışmanlık ücretleri kapamında değerlendirilir. Danışmanlık hizmetlerinin 30 Euro civarında bir bedeli bulunur. Başvuru merkezine ödenecek olan koordinasyon bedelinden 0-6 yaş arasındaki çocuklar muaf tutulmuştur. Alınan karara göre kısa süreli vize başvurularında harç ücretine ek olarak koordinasyon bedeli ödenmelidir. Almanya vize başvuru belgelerinin hazırlanması ve sürecin eksiksiz olarak takip edilebilmesi için müşteri temsilcilerinin yetkilendirilmesi mümkündür.

Sosyal Medya

Bize Mesaj Gönderin

Son Güncellemeler

Sorularınız için Vize Uzmanımız ile Hemen Görüşün

Tüm başvurularınıza ve sorularınıza hızlı cevap vermek için profesyonel kadromuzdan şimdi bilgi alabilirsiniz.

vizebasvuru dark logo

Vizebasvuru.com.tr online vize başvuru platformudur. Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığından A Grubu seyahat acentesi belgesine sahip, İzge Turizm ve Org. Tic. Ltd.Şti olarak hizmet vermektedir. Tüm profesyonel vize danışmanlık hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ofis iletişim bilgileri

Sosyal Medya & Bülten

Sektörden ve bizlerden son güncel haberleri almak için e-posta bültenimize kayıt olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ülkeler

© 2021 Vizebasvuru.com.tr – Tüm hakları saklıdır.