ÇEK CUMHURİYETİ VİZESİ ÜCRETİ NE KADAR?

Çek Cumhuriyeti vize ücreti 2 Şubat 2021 tarihindeki güncel bilgilere göre 80 Euro’dur. Belirlenen ücret kısa süreli Schengen vizeleri ve yetişkinler içindir. 6-12 yaş arası çocuklar için 40 Euro harç ücreti bulunur. 0-6 yaş aralığındakiler ise vize ücretlerinden muaf tutulmuştur. Başvuruların kabul edilebilmesi için vize harcının yatırılması gerekir. Vize harcı yatırıldıktan sonra alınan dekont, başvuru belgeleri arasında koyulmalıdır. Harcı yatırmayanların ise vize başvuruları değerlendirmeye tabi değildir.

Çekya vizesi başvuru sürecinde isteğe bağlı olarak danışmanlık hizmetlerinden yararlanılır. Danışmanlık hizmetleri alacak olanlar vize harç ücretlerine ek olarak ücret ödemelidir. Danışmanlık desteğinden yararlananlar, belge hazırlık aşaması ve randevu alım süreçlerinde profesyonel anlamda yardım alır. Danışmanlık hizmetleri içerisinde kurye, başvuru formlarının doldurulması, fotoğraf vb. yapılması gereken işlemler bulunur. Çek Cumhuriyeti vize başvurularında belge hazırlama konusunda hassas davranılması gerektiğinden profesyonel anlamda destek alınması önerilir.

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

ÇEK CUMHURİYETİ VİZESİ ÜCRETİ NE KADAR?

Çek Cumhuriyeti vize ücreti 2 Şubat 2021 tarihindeki güncel bilgilere göre 80 Euro’dur. Belirlenen ücret kısa süreli Schengen vizeleri ve yetişkinler içindir. 6-12 yaş arası çocuklar için 40 Euro harç ücreti bulunur. 0-6 yaş aralığındakiler ise vize ücretlerinden muaf tutulmuştur.

ÇEK CUMHURİYETİ VİZESİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK ?

Çek Cumhuriyeti vize başvuruları seyahat tarihinden en geç 15 gün öncesinde yapılmak zorunda. Seyahat tarihi kesin olan kişiler seyahatinden 90gün (3ay) öncesine kadar Çekya vizesine başvuru yapabilmektedir.

Bize Mesaj Gönderin

Son Güncellemeler

Sorularınız için Vize Uzmanımız ile Hemen Görüşün

Tüm başvurularınıza ve sorularınıza hızlı cevap vermek için profesyonel kadromuzdan şimdi bilgi alabilirsiniz.

vizebasvuru dark logo

Vizebasvuru.com.tr online vize başvuru platformudur. Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığından A Grubu seyahat acentesi belgesine sahip, İzge Turizm ve Org. Tic. Ltd.Şti olarak hizmet vermektedir. Tüm profesyonel vize danışmanlık hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ofis iletişim bilgileri

Sosyal Medya & Bülten

Sektörden ve bizlerden son güncel haberleri almak için e-posta bültenimize kayıt olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ülkeler

© 2021 Vizebasvuru.com.tr – Tüm hakları saklıdır.