Cezayir Vizesi Başvuru Formu Nereden Alınır?

Cezayir Vizesi Başvuru Formu Nereden Alınır?

Cezayir vize başvuru formu Cezayir Konsolosluğu’nun resmi web sitesi üzerinden erişime açılır. İlgili link üzerinden de başvuru formuna ulaşarak gerekli alanları doldurabilirsiniz. Başvuru formunuzu doğru bilgilere dayanarak doldurup, ilgili alana imzanızı atmanız gerekir. Seyahat amacınızın detaylı ve net şekilde açıklanmış olmasına dikkat ediniz. İş için Cezayir’e gidecekseniz ticari vize tipine uygun olarak form doldurmanız gerekir. Form üzerinde gerçek imzanızın yer aldığından emin olunuz. Pasaportunuzda yer alan imza ile formda yer alan imza karşılaştırılabilir. Cezayir başvuru formunun üst bölümünde biometrik fotoğrafınız için bir alan ayrılır. İlgili bölüme son 6 ay içerisinde çekilmiş olan fotoğrafınızı yapıştırmayı ihmal etmeyiniz. Fotoğraf ölçüleri konsolosluğun belirlediği kıstaslara uyumlu olmalıdır.

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Cezayir Vizesi Başvuru Formu Nereden Alınır?

Cezayir vize başvuru formu Cezayir Konsolosluğu’nun resmi web sitesi üzerinden erişime açılır. ilgili link üzerinden de başvuru formuna ulaşarak gerekli alanları doldurabilirsiniz. Başvuru formunuzu doğru bilgilere dayanarak doldurup, ilgili alana imzanızı atmanız gerekir. Seyahat amacınızın detaylı ve net şekilde açıklanmış olmasına dikkat ediniz. İş için Cezayir’e gidecekseniz ticari vize tipine uygun olarak form doldurmanız gerekir. Form üzerinde gerçek imzanızın yer aldığından emin olunuz. Pasaportunuzda yer alan imza ile formda yer alan imza karşılaştırılabilir. Cezayir başvuru formunun üst bölümünde biometrik fotoğrafınız için bir alan ayrılır. İlgili bölüme son 6 ay içerisinde çekilmiş olan fotoğrafınızı yapıştırmayı ihmal etmeyiniz. Fotoğraf ölçüleri konsolosluğun belirlediği kıstaslara uyumlu olmalıdır.

Bize Mesaj Gönderin

Son Güncellemeler

Sorularınız için Vize Uzmanımız ile Hemen Görüşün

Tüm başvurularınıza ve sorularınıza hızlı cevap vermek için profesyonel kadromuzdan şimdi bilgi alabilirsiniz.

vizebasvuru dark logo

Vizebasvuru.com.tr online vize başvuru platformudur. Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığından A Grubu seyahat acentesi belgesine sahip, İzge Turizm ve Org. Tic. Ltd.Şti olarak hizmet vermektedir. Tüm profesyonel vize danışmanlık hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ofis iletişim bilgileri

Sosyal Medya & Bülten

Sektörden ve bizlerden son güncel haberleri almak için e-posta bültenimize kayıt olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ülkeler

© 2021 Vizebasvuru.com.tr – Tüm hakları saklıdır.