Hızlı Cezayir Vizesi Başvuru İşlemleri

Afrika’nın önemli ülkeleri arasında yer alan Cezayir’e seyahat etmek için vizeye ihtiyacınız vardır. Bu vizenin türü seyahat nedeninize bağlı olarak farklılık gösterir. Başvuru formunuzda seyahat nedeninizi belirtme şeklinize göre size uygun olan vize türü üzerinden işlem başlatılır. Bu vize türleri seyahatlerinizin gününde de oldukça belirleyici bir görev üstlenir.

TÜM VİZELER

Vize Gereken Tüm Ülkelerde Hizmet Veriyoruz.

danışmanlık

Uzman Vize Başvuru Danışmanlığı

PR/TR

Oturum Vizesi veya Geçici Vize Başvuruları

Yasal Onay

Ülkelerin Yasalarına %100 Uygun Başvuru

şirketimiz hakkında

Çok sayıda Onaylanan Cezayir Vizesi müşterilerimiz ile başarı oranımızı arttırmaya devam ediyoruz.

Hızlı ve güvenli Cezayir vizesi başvurusu yapmak ister misiniz? Online başvuru ve randevu takibi ile gerekli vize evraklarınızı bize ileterek tüm yorucu işleri sizler için hızlıca yapıyoruz.

TEKLİFİMİZ

Cezayir VİZESİ HİZMETLERİMİZ

İster bireysel ister kurumsal müşterimiz olun, Cezayir Vizesi işlemlerinde sizlere alanında uzman en iyi danışmanlık hizmetini sunmaktayız.  Vize başvuru işlemlerinde tüm zor ve karmaşık işlemleri sizler adına gerçekleştiriyoruz. 

Cezayir Oturum İşlemleri

Gelecek planlarınız doğrultusunda Cezayir ülkesi için kalıcı ve geçici oturum danışmanlığı, ikame vizesi başvurularınızı gerçekleştiriyoruz.​

Cezayir ÖĞRENCİ VİZESİ​

Yurtdışında okuma amaçlı alınan Cezayir öğrenci vizesi başvuru işlemlerini hızlı ve güvenilir olarak konsolosluklara iletiyoruz. Başvurunuz güvencemiz dahilinde.​

Cezayir aile vizeSİ

İster evlilik nedeni ile olsun, ister akraba ziyareti amaçlı olsun tüm ailenize Cezayir vizesi almak istiyorsanız, ayrıcalıklı olarak size ve ailenize özel vize başvuru danışmanlığı veriyoruz.​

Cezayir TİCARİ VİZE

İş seyahatlerinde Cezayir vizenizi almak için öncelik sağlıyoruz. Çift pasaport işlemleri ve hızlı başvuru ile şirketinizin vize işlemlerini kolaylaştırıyoruz. ​

Cezayir VIP VİZE hizmeti

Öncelik isteyen müşterilerimizi Cezayir Vip Vize hizmet deneyimi ile tanıştırıyoruz. Vip müşteri özel danışmanlarımız sizin adınıza tüm işlemleri yapacaktır.​

Cezayir TURİSTİK VİZE

Cezayir seyahatiniz için tatil ve gezi amaçlı sunulan vize işlemlerini Vizebasvuru.com.tr ayrıcalıkları ile sunuyoruz. Siz tatil için hazırlıklarınızı yaparken bizde vize onayınızı alıyor olacağız.​

Vize Danışmanı

Cezayir Vizesi Süreçleriyle ilgili Tüm Sorularınız İçin Bizi Arayın

VİZE BAŞVURU DANIŞMANLIĞI

Cezayir Vizesi danışmanlık hizmetinde yılların deneyimi ile başvurularınızı uzman yardımı ile kolayca gerçekleştirin.

Cezayir Vizesi Nasıl Alınır? Cezayir Vizesi Ücreti 2023

Cezayir Hakkında Bilgiler

Cezayir vizesi alarak Kuzey Afrika topraklarında bulunan Cezayir’e çeşitli amaçlarla seyahat edebilirsiniz. Ülkenin resmi ismi Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti’dir. Kuzey Afrika topraklarında en büyük yüz ölçümüne sahip olan bölge 2,381,741 km2 alanı kaplar. Arap Dünyası’nın en büyük dünyada ise 10. büyük ülke olarak bilinir. Yaklaşık 44 milyon nüfusa sahip olan Cezayir, Afrika bölgesinin 8. kalabalık ülkesi olma yönüyle öne çıkar. Batı bölgesinde Fas ile Batı Sahra, doğuda Libya, güneybatıda Moritanya ile Mali, güneydoğuda Nijer bölgelerine sınır komşusudur. Cezayir’in kelime anlamı Arapçada “adalar” manasına gelir. Bölge etnik olarak Arap, Berberi ve İslam ülkesi olarak dikkat çeker.

Cezayir Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cezayir vizesi için gerekli başvurular Cezayir Konsolosluğu tarafından hazırlanan vize başvuru formu üzerinden yapılır. Başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulup, gerekli evrakların oluşturulması halinde tüm belgelerinizin Cezayir Konsolosluğu’na teslim edilmesi gerekir. Bu noktada eksiksiz ve yanlış bilgilere yer vermemiş olmanız son derece önemlidir. Bilgilerinizin tutarlı olması başvuru sürecini olumlu yönde etkiler. Yalan beyanlarda bulunulduğu tespit edilirse vize başvurunuz kabul edilmez. Cezayir vizesi için oluşturulan başvuru belgesi uluslararası nitelikte olduğu için yanlış beyanlarınız suç kabul edilerek bazı yaptırımlar uygulanabilir. Daha sonraki vize başvurularınız için olumsuz bir tablo ortaya çıkar. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak dikkatli şekilde belge hazırlıklarınızı yapmanız oldukça önemlidir.

Vize işlemleriniz için belge işlemlerinizi tamamlamanız halinde Cezayir Ankara Büyükelçiliği, Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu’na bireysel başvuru yapabileceğiniz gibi özel vize aracı kurumları ile de belgelerinizi iletebilirsiniz. Başvurulardan önce ilgili kurumdan randevu alarak sıranın size gelmesini beklemeniz gerekir. Ardından randevu saatinde kurumda olmanız son derece önemlidir. Talep edilen evrakları sunmanız dahilinde başvurunuz değerlendirmeye alınır. Vize başvuru formunda ne kadar süre ile bölgede kalacağınızı belirtmeniz istenir. Belirtilen bu tarih sizin Cezayir’den çıkış yapmak zorunda olduğunuz tarihtir. Bu resmi beyana uyarak hareket etmeniz beklenir. Cezayir vizesi almış olsanız da son değerlendirme Cezayir sınır kapısında yer alan görevliler tarafından yapılır. Bunun sonucunda ülkeye başarılı bir giriş yapabilirsiniz.

Table of Contents

Her türlü vize işlemleriniz için uzman kurumlardan yardım almanız süreci hızlandırırken, ret alma ihtimalinizi de minimuma indirger. Bu noktada sizlere yardımcı olabilmemiz için sitemizin iletişim bölümünde yer alan e-posta ya da telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız bu noktada acemilik göz önünde bulundurularak tecrübeli kişilerle çalışmanız planlarınızı ertelememeniz adına oldukça önemlidir. Alanında uzman kadromuz ile sizlere tam destek sağlayabiliriz.

Cezayir Vizesi Nereden Alınır?

Her türlü vize işlemleriniz için uzman kurumlardan yardım almanız süreci hızlandırırken, ret alma ihtimalinizi de minimuma indirger. Bu noktada sizlere yardımcı olabilmemiz için sitemizin iletişim

Devamı »
Cezayir Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cezayir Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Seyahatlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için vize başvurusu yapmanız gerekir. Buna göre Cezayir vizesi onay süresi 10 iş günü olarak belirlenir.Konsolosluğun yoğunluğuna göre bu süre kısalabilir.

Devamı »
Cezayir Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Cezayir Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Cezayir vizesinin türü, seyahatinizin amacı, seyahatinizin süresi gibi etkenler direkt olarak vize ücretinizi değiştirebilir. Cezayir vize ücreti 150 EUR olarak belirlenir. Buna bağlı olarak vize

Devamı »

Cezayir Vizesi Başvuru Formu Nereden Alınır?

Cezayir vize başvuru formu Cezayir Konsolosluğu’nun resmi web sitesi üzerinden erişime açılır. İlgili link üzerinden de başvuru formuna ulaşarak gerekli alanları doldurabilirsiniz. Başvuru formunuzu doğru bilgilere dayanarak doldurup, ilgili alana imzanızı atmanız gerekir. Seyahat amacınızın detaylı ve net şekilde açıklanmış olmasına dikkat ediniz. İş için Cezayir’e gidecekseniz ticari vize tipine uygun olarak form doldurmanız gerekir. Form üzerinde gerçek imzanızın yer aldığından emin olunuz. Pasaportunuzda yer alan imza ile formda yer alan imza karşılaştırılabilir. Cezayir başvuru formunun üst bölümünde biometrik fotoğrafınız için bir alan ayrılır. İlgili bölüme son 6 ay içerisinde çekilmiş olan fotoğrafınızı yapıştırmayı ihmal etmeyiniz. Fotoğraf ölçüleri konsolosluğun belirlediği kıstaslara uyumlu olmalıdır.

Cezayir Vizesi Çeşitleri Nelerdir?

Afrika’nın önemli ülkeleri arasında yer alan Cezayir’e seyahat etmek için vizeye ihtiyacınız vardır. Bu vizenin türü seyahat nedeninize bağlı olarak farklılık gösterir. Başvuru formunuzda seyahat nedeninizi belirtme şeklinize göre size uygun olan vize türü üzerinden işlem başlatılır. Bu vize türleri seyahatlerinizin gününde de oldukça belirleyici bir görev üstlenir.

Tüm bunlara görebelirlenecek olan Cezayir vize türleri şunlardır:

Cezayir Turistik Vizesi;

 • Cezayir turistik vize için gerekli başvuru formunu Cezayir Konsolosluğu sitesinde bulabilirsiniz.
 • Bu turistik vize için pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde alınmış olma şartı aranır. Buna bağlı olarak da pasaport süreniz Cezayir seyahatinizden sonra en az 6 ay daha geçerliliğe sahip olması beklenir. Bu şartların uygun olmadığı hallerde başvurunuz kabul edilmemektedir.
 • Pasaportunuzda en az iki adet boş sayfanın yer alması şartı aranır.
 • Cezayir turistik vize ile ülkeye giriş yapan kişilerin çalışma hakkı yoktur. Çalıştığı tespit edilen kişilere cezai işlemler uygulanır.
 • Seyahatinizde konaklayacağınız otel rezervasyonunuzun bilgilerine başvuru evraklarında yer vermeniz gerekir. Vize işlemleriniz için seyahat sağlık sigortası şartı aranır.

Cezayir Ticari Vizesi;

 • Cezayir’e iş için gidecek olan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.
 • Hangi firmada çalışılacaksa onu belirten bir davetiye mektubu almış olmanız süreci kolaylaştırır.
 • Eğitim, fuar, kongre, seminer gibi aktivitelere de çalışma vizesi ile dahil olabilirsiniz.
 • Ticari vize için kolektif ya da bireysel başvurular oluşturulabilir. Gidiş nedeniniz ve davetiye mektubunuzun içeriğine göre diğer evraklar farklılık gösterebilir.
 • İlgili davet mektubu Fransızca ya da İngilizce dilinde hazırlanmış olmalıdır. Yazılar belediye onayı ile düzenlenmiş olmalıdır.
 • Cezayir ticari vize ile Cezayir çalışma vizesi için farklı evraklar istenebilir.

Cezayir Geçici Çalışma Vizesi;

 • Proje bazlı, dönemlik işler için tercih edilen bir vize türüdür.
 • Sahip olduğunuz vizenin süresi dolması halinde vize süresi uzatılabilir ya da vize yenileme başvurusu oluşturabilirsiniz.
 • Cezayir geçici çalışma vizesi almak için bölgede çalışacağınız firmanın faaliyetlerini belgeleyebiliyor olmanız gerekir.
 • Türkiye vatandaşı olmadan Türkiye kontenjanından Cezayir geçici çalışma vizesi için başvuru oluşturacak kişi, Türkiye’de yer alan ikamet izninin fotokopisi izlenebilir.
 • Bu vize türünde Chancery ücretleri uygulanabilirken masraflar kişinin milliyetine bağlı olarak farklılık gösterir.
 • Başvurularınız çeşitli sebeplerden dolayı geri çevrilirse yatırdığınız parayı geri alamıyorsunuz.
 • 30 günlük ve tek girişli çalışma vizesi, 30 günlük ve ülkeye çoklu giriş hakkı sunan çalışma vizesi, 90 günlük ve çoklu giriş hakkı tanıyan vize seçenekleri olarak temelde 3 ana gruptan oluşturulur.

Ziyaret Vizesi;

 • Cezayir’de resmi olarak oturma iznine sahip olan bir kişi tarafından size gönderilen davet mektubu incelenerek sahip olunan bir vize türüdür.
 • Ziyaret vizesi en fazla 30 günlük süre zarfları için verilir.
 • Cezayir ziyaret vizesi kısa süreli vizeler grubuna dahil edilir.

Cezayir Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Cezayir vizesi için belirli kriterlere göre hazır bulundurmanız gereken belgeler vizenin türüne göre farklılıklar gösterebilir. En net bilgiler çerçevesinde Cezayir Konsolosluğu tarafından oluşturulan evrak listesini eksiksiz şekilde tamamlamış olmanız gerekir. Cezayir Konsolosluğu temel belgelerin yanı sıra duruma göre ek belge talebinde bulunabilir. Mesleğiniz, seyahat süreniz, seyahat amacına göre talep listesi farklılık gösterebilir. İlgili tüm evrak listesi, vize sahibi tarafından eksiksiz ve doğru bilgiler ile oluşturulmalıdır. Zamanınızı boşa harcamamanınız adına net bilgiler ile belge hazırlama aşamanızı tamamlamanız gerekir aksi durumlarda başvurunuz onaylanmayabilir.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda özenle hazırlanması gereken Cezayir vize evrakları şunlardır:

 • Vize Başvuru Formu
 • Vize Talep Dilekçesi
 • Pasaport (Vize bitim tarihi itibariyle en az 6 ay daha geçerli ve 2 sayfası boş olmalı)
 • 2 adet biometrik fotoğraf (3,5*4,5 cm ve arka fonu beyaz olmalı)
 • Kimlik kartı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Seyahat belgeleri (Uçak veya gemi bileti rezervasyonu vb.)
 • Konaklama belgeleri (Otel vb. rezervasyonu )
 • Davetiye (Seyahat amacı fark etmeksizin gerekli görülür.)
 • 30.000 EUR teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Banka hesap dökümleri
 • Vize ücreti ödendiğini gösteren dekont

Çalışanlardan ek olarak istenen belgeler; 

 • SGK işe giriş bildirgesi, 4A hizmet dökümü, maaş bordrosu gibi belgeler talep edilebilir.

İşverenlerden ek olarak istenen belgeler; 

 • Vergi levhası, imza sirküleri, faaliyet belgesi gibi belgeler talep edilebilir.

Ticari vize için gerekli ek olarak istenen belgeler;

 • Şirketin imza sirküleri, faaliyet belgesi, vergi levhası fotokopisi ve ticari sicil gazetesi gibi belgeleri hazır bulundurmanız gerekebilir.

Fuar vizesi için gerekli ek olarak istenen belgeler;

 • Fuar davetiyesi vb. belgeler süreci kolaylaştırır.

Misafir vizesi için gerekli ek olarak istenen belgeler; 

 • Kalınacak yerin adres beyanı gibi belgeler bilgilerin doğruluğu için gereklidir.

Eğitim vizesi için gerekli ek olarak istenen belgeler; 

 • Gidilecek olan okuldan gelecek davetiye, eğitim masraflarının karşılanacağına dair talep edilen belgeler onay sürecinizi etkiler.

Çalışma ve geçici çalışma vizesi için gerekli ek olarak istenen belgeler;

 • Çalışma sözleşmesi, Cezayir’den geri dönüş taahhütnamesi gibi belgeler istenebilir.

Kültürel vize için gerekli ek olarak istenen belgeler;

 • Kültür, spor veya bilim ile ilgili yapılacak aktiviteler için davetiye ya da dengi belgeler talep edilebilir.

Tıbbi tedavi vizesi için gerekli ek olarak istenen belgeler; 

 • Sağlık raporu, sağlık giderlerinin karşılanacağına dair belge sunmanız gerekir.

Basın vizesi için gerekli ek olarak istenen belgeler;

 • Basın kartı, teknik ekipman malzeme listesi gibi belgeler istenerek doğruluk payı kontrol edilir.

İlgili tüm bu belgeleri eksiksiz ve doğru bilgiler ile sunmanız vize başvuru sürecinizi olumlu yönde etkiler.

Cezayir Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Cezayir vizesinin türü, seyahatinizin amacı, seyahatinizin süresi gibi etkenler direkt olarak vize ücretinizi değiştirebilir. Cezayir vize ücreti 150 EUR olarak belirlenir. Buna bağlı olarak vize türlerine göre oluşturulan vize ücretleri ise şu şekildedir:

 • Tek girişli, evraksız, 1 aylık vize için 150 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, evraksız, 3 aylık vize için 220 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, evraksız, 6 aylık vize için 350 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, evraksız, 1 yıllık vize için 420 EUR talep edilir.
 • Tek girişli, fuar için, 1 aylık vize için 70 EUR talep edilir.
 • Tek girişli, ticari işlemlerde, 1 aylık vize için 70 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, ticari işlemlerde, 3 aylık vize için 130 EUR talep edilir.
 • Tek girişli, özel ziyaretler, 1 aylık vize için 70 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, öze ziyaretler, 3 aylık vize için 130 EUR talep edilir.
 • Tek girişli, tıbbi tedaviler, 1 aylık vize için 70 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, tıbbi tedaviler, 3 aylık vize için 130 EUR talep edilir.
 • Tek girişli, kültürel, 1 aylık vize için 70 EUR talep edilir.
 • Tek girişli, kültürel, 3 aylık vize için 130 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, eğitim, 3 aylık vize için 130 EUR talep edilir.
 • Çok girişli, çalışma amaçlı, 3 aylık vize için 130 EUR talep edilir.

Cezayir Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çeşitli sebeplere bağlı olarak ülke dışına çıkmanız gerektiğinde vize ve pasaport işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekir. Ardından ise kurallara uygun şekilde hazırlamış olduğunuz belgeleri konsolosluğa sunarak onay almanız dahilinde herhangi bir sorun olmadan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre Cezayir vizesi için yapılan başvuruda dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir:

 • Cezayir vize işlemlerine yenilenmiş bir pasaportla başvuru yapmanız beklenir. 10 yıldan daha eski pasaportlarla yapılan başvuru işlemleri kabul edilmez.
 • Pasaport yapraklarınızın yıpranmamış ya da hasar görmemiş olmasına en az son 2 sayfasının boş olmasına özen göstermelisiniz.
 • Vize onayınız gerçekleşmiş olsa da gümrük memurları tarafından yapılan incelemelerde onay alamayabilirsiniz. Bunun için hazırlıklı olup tüm evrakları yanınızda bulundurduğunuzda emin olunuz.
 • Pasaportunuzun gerekli kurallar dahilinde hazırlanmış olduğundan emin olunuz.
 • Cezayir için gerçekleştireceğiniz vize başvurularınız için seyahat tarihinden en az 1 ay içerisinde başvuru sürecinizi başlatmış olmanız gerekir. Konsolosluğun yoğunluk durumuna göre işlemleriniz yaklaşık 15 gün içerisinde son bulabilir.
 • Şirkete bağlı bir yolculuk yapmanız gerekiyorsa şirket sizin adınıza bir anket hazırlamalıdır.
 • Başvuru sırasında kullanılacak diller Fransızca ya da İngilizce olarak tercih edilmelidir.
 • Cezayir’e giriş ve çıkışta döviz miktarının beyan edilmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Cezayir Merkez Bankası’nın yurt dışına döviz alım satım uygulamaları ve döviz hesaplarına ilişkin 03.02.2007 tarihli ve 07-01 sayılı yönetmeliği uyarınca, Cezayir’e döviz ithali ve ihracatına sınırlama getirilmiştir.
 • Cezayir’e girişte ülkeye getirilen döviz, miktarı fark etmeksizin gümrük kapılarında yetkililere beyan edilmelidir. Bu uygulamanın nedeni Cezayir’den giriş çıkışta beyan edilen döviz miktarı kadar döviz, yurt dışına çıkarılabilmektedir. Girişte beyan edilen döviz tamamen veya kısmen harcandığı takdirde, kayıtlı aracı kurumlar veya döviz bürolarında bozdurulan dövizin miktarına ilişkin imzalı ve kaşeli bozdurma belgelerinin gümrük yetkililerine ibraz edilmesi gerekir.
 • Cezayir oturum izni talebinde bulunan yabancılar Cezayir bankaları nezdindeki döviz hesaplarından temin ettikleri 7.600 Euro tutarındaki dövizi ya da Cezayir Merkez Bankasının özel izni ile elde ettikleri dövizi yurt dışına çıkarabilme hakkına sahiptirler.

Cezayir Vizesi Ret Sebepleri Nelerdir?

Vatandaşı olduğunuz ülkenin sınırları dışına çıkıp başka bir ülkeye giriş yapmak istediğiniz zaman sınır kapılarından sizden vize rica edilir. Burada yer alan bilgiler doğrultusunda misafir olacağınız ülkeye giriş yapabilirsiniz. Buna göre bazı durumlarda gerçekleşen Cezayir vize ret nedenleri şöyledir:

 • Eksik ya da hatalı belge teslim etmiş olabilirsiniz. Tüm evraklarda güncellik aranır. Pasaportunuz ve kimlik kartınız yenilenmiş olmalıdır. Belgeler üzerinde yer alan biometrik fotoğrafınız belirtilen ölçülerde olmalıdır.
 • Seyahat amacınızı kanıtlayamamış olmanız halinde ret alabilirsiniz.
 • Ülke kurallarına uyum sağlayacak şekilde davranmalısınız. Geçmiş sicilinizde sınır dışı edilmiş olmanız size olumsuzluklar getirir.
 • Çıkış yaptıktan sonra ülkeye tekrar giriş yapacağınıza dair teminat sunmanız gerekir.
 • Kamu düzenini tehlikeye sokacak faaliyetlerinizin tespiti halinde başvurunuz kabul edilmeyebilir.
 •  Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmamış olmanız sizin için bir dezavantajdır. Bulunduğunuz bölgede acil müdahalelerinizin yapılması için sağlık sigortasına ihtiyacınız vardır.
 • Bölgede hiçbir şekilde muhtaçlık çekmeyeceğinizi kanıtlamanız beklenir. Aksi halde vize başvurunuz ret alabilir.

Tüm bunlara göre vize başvurularınızda ret alırsanız itiraz oluşturabilirsiniz.

Cezayir Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Seyahatlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için vize başvurusu yapmanız gerekir. Buna göre Cezayir vizesi onay süresi 10 iş günü olarak belirlenir.Konsolosluğun yoğunluğuna göre bu süre kısalabilir. Ya da sizden ek evrak talebinde bulunulması süreyi uzatabilir. Bu tip durumlarda sizin seri davranarak işleri aksatmamanız beklenir. İlgili prosedürlerin tamamen uygulanıp halledilmesi dahilinde Cezayir vizesine sahip olabilirsiniz.

Cezayir Vizesi Nereden Alınır?

Her türlü vize işlemleriniz için uzman kurumlardan yardım almanız süreci hızlandırırken, ret alma ihtimalinizi de minimuma indirger. Bu noktada sizlere yardımcı olabilmemiz için sitemizin iletişim bölümünde yer alan e-posta ya da telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız bu noktada acemilik göz önünde bulundurularak tecrübeli kişilerle çalışmanız planlarınızı ertelememeniz adına oldukça önemlidir. Alanında uzman kadromuz ile sizlere tam destek sağlayabiliriz.

Ekibimiz

PROFESYONEL DANIŞMANLARIMIZ

Vizebasvuru.com.tr olarak müşterilerimize Cezayir vizesi ve oturum işlemleri konusunda uzman danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ekibimizdeki en yeni üyemiz en az 3 Yıldır bizimle çalışmaktadır. Profesyonel danışmanlık hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

SİZLERDEN GELEN MESAJLAR

MÜŞTERİ YORUMLARI

3 adımda online vize danışmanlığı

BAŞVURU

Online olarak sistemimizden istediğiniz vize türü için başvuru yapın. Evrakları hazırlayıp sistemimizden bizlere kolayca ulaştırın.

RANDEVU

Uzmanlarımız Vize Başvuru Merkezlerine hızlıca sizin adınıza gerekli formları sunar. Seyahat tarihinize göre vize randevunuzu oluştururuz.

ONAY

Evrak ve randevu işlemleriniz sırasında tamamen sizi yönlendiren profesyonel kadromuz sayesinde onaylanmış vizeniz kısa sürede size ulaşır.

Videoyu oynat

Tüm Avrupa Ülkelerine Hızlı Vize Başvurusu

Almanya vizesi için gerekli evraklar ve tüm bilgilere sistemimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kadromuzla ile irtibata geçerek hızlıca vize işlemlerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.

Vize başvurusu

Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan vizesi için gerekli evraklar ve tüm bilgilere sistemimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kadromuzla ile irtibata geçerek hızlıca vize işlemlerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.

Vize başvurusu

Yunanistan Vizesi

Yunanistan vizesi için gerekli evraklar ve tüm bilgilere sistemimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kadromuzla ile irtibata geçerek hızlıca vize işlemlerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.

Vize başvurusu

Fransa Vizesi

Fransa vizesi için gerekli evraklar ve tüm bilgilere sistemimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kadromuzla ile irtibata geçerek hızlıca vize işlemlerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.

Vize başvurusu

İtalya Vizesi

İtalya vizesi için gerekli evraklar ve tüm bilgilere sistemimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kadromuzla ile irtibata geçerek hızlıca vize işlemlerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.

Vize başvurusu

İngiltere Vizesi

İngiltere vizesi için gerekli evraklar ve tüm bilgilere sistemimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kadromuzla ile irtibata geçerek hızlıca vize işlemlerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.