fbpx

Hakkımızda

Home > Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

25 Yıllık Uzman Deneyimli Kadro ile Hizmetinizdeyiz

Vizebasvuru.com.tr olarak 25 yılı aşkın süredir vize başvuru danışmanlığı sunmaktayız. Türsab üyesi olan şirketimiz Kültür ve Turizm Bakanlığı izinleri ile hizmet vermenin güvencesi altındadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetlerini her gün çağdaş ve güncel hale getiren şirketimiz, Online vize konusunda sektörde öncü olmayı hedeflemiştir. Vize hizmetlerinin yanı sıra Paket Turlar, Uçak biletleri, Otel ve seyahat sağlık sigortası hizmetlerini aynı deneyim süresi boyunca sağlamaya devam etmektedir. Mutlu Müşteri velinimetimizdir.

Vize Başvuru Merkezi Logo
VİZE ONAYI​
0
VATANDAŞLIK ONAYI​
0
MUTLU MÜŞTERİLER​
0 %
GÜVEN ORANI​
0 %

kurumsal iş birliği

İŞİNE ODAKLANAN KURUMSAL FİRMALAR İÇİN

Kurumsal şirketlerde seyahat harcamaları çalışan maaşlarından sonraki en büyük giderdir. Seyahat ekonomisi için sizlere sunduğumuz indirimleri ve Havayolları oteller için özel kulüp üyeliklerine kadar kurumsal bir dünya sizleri bekliyor. Vip hizmetlerimizin tümünü kurumsal müşterilerimiz için seferber ettik. Şirketimizin kurumsal işbirliği anlayışı sayesinde bizlerle çalışan firmanıza özel hizmetlerimizi gün geçtikçe arttırıyor, zamanlama ve hızlı bilgi edinme konusunda üstün performans sağlıyoruz. Uzun yıllardır kurumsal seyahat danışmanlığı sunduğumuz firmalara indirimli tarifelerin yanı firmaya özel seyahat danışmanı ataması ile 7/24 sizler adına tüm rezervasyonlarınızı planlıyoruz. 

Sorularınız için Vize Uzmanımız ile Hemen Görüşün

Tüm başvurularınıza ve sorularınıza hızlı cevap vermek için profesyonel kadromuzdan şimdi bilgi alabilirsiniz.

vizebasvuru dark logo

Vizebasvuru.com.tr online vize başvuru platformudur. Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığından A Grubu seyahat acentesi belgesine sahip, İzge Turizm ve Org. Tic. Ltd.Şti olarak hizmet vermektedir. Tüm profesyonel vize danışmanlık hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ofis iletişim bilgileri

Sosyal Medya & Bülten

Sektörden ve bizlerden son güncel haberleri almak için e-posta bültenimize kayıt olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ülkeler

© 2021 Vizebasvuru.com.tr – Tüm hakları saklıdır.