LÜKSEMBURG VİZESİ BAŞVURU FORMU

https://ankara.mae.lu/tr/VIZE-Konsolosluk-Hizmetleri adresi Lüksemburg Konsolosluklarının resmi web sitesidir. Başvuru formuna ve merak edilen bilgilere bu site üzerinden ulaşılabilir. Kısa süreli konaklamalar için yeni AB kuralları 2020 yılında yürürlüğe girmiştir. Yeni kurallar ile kişilerin Avrupa’ya yapacakları vize başvuru işlemleri kolay hale gelmiştir. Vize başvuruları daha önce geçerli olan 3 ay yerine artık 6 ay önce gerçekleştirilme hakkına sahiptir. Bu sayede seyahat planlarının yapılması daha kolay olur. Başvurular seyahatten en geç 15 gün önce tamamlanmalıdır. Önerilen süre seyahatte 1 ay kala başlanmasıdır. Vize başvuruları seyahat edecek olan kişinin yaşadığı ülkede gerçekleştirilir. Lüksemburg vize başvuru formu elektronik ortamda doldurulur. Yeni kurallar ile başvuru sahipleri parmak izi taraması yaptıracağı için başvuruya bizzat kendisi gitmesi gerekir.

Vize başvurusunda bulunur konsoloslukların vize başvuru sahibi ile ilgili detaylı bilgi alabilmesi için formda yazılan bilgilerin doğru bilgi içermesi ve eksiksiz olması önemlidir. Vize başvurusu formu doldurulduktan sonra ekte verilen dosyalar ile bilgilerin tutarlı olması gerekir. Lüksemburg vize başvurusu formunun eksik doldurulmasından dolayı Lüksemburg Konsolosluğu başvuruyu geri çevirebilir. Formdaki bilgiler ve başvuru sırasında verilen evraklar doğruluğu tespit edilerek vizenin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasında önemli bir rol oynar. Lüksemburg vize başvuru formları orijinal olmalıdır. Bu yüzden onlara Lüksemburg Konsolosluğu’ndan ulaşılmalıdır.

Sosyal Medya

Bize Mesaj Gönderin

Son Güncellemeler

Avustralya Vizesi Nereden Alınır?

Avustralya Vizesi Nereden Alınır?

Vize işlemlerini güvenli ve doğru yollardan gerçekleştirmeniz gerekir. Hazırladığınız dosyanın resmi gerekliliklere uygun olup olmadığını

Sorularınız için Vize Uzmanımız ile Hemen Görüşün

Tüm başvurularınıza ve sorularınıza hızlı cevap vermek için profesyonel kadromuzdan şimdi bilgi alabilirsiniz.

vizebasvuru dark logo

Vizebasvuru.com.tr online vize başvuru platformudur. Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığından A Grubu seyahat acentesi belgesine sahip, İzge Turizm ve Org. Tic. Ltd.Şti olarak hizmet vermektedir. Tüm profesyonel vize danışmanlık hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ofis iletişim bilgileri

Sosyal Medya & Bülten

Sektörden ve bizlerden son güncel haberleri almak için e-posta bültenimize kayıt olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ülkeler

© 2021 Vizebasvuru.com.tr – Tüm hakları saklıdır.