fbpx

NORVEÇ VİZESİ KAÇ GÜNDE ÇIKAR?

Norveç vizesi onay süresi yaklaşık iki hafta sürmektedir. Belgeler eksiksiz olsa da Norveç Konsolosluğu tarafından ek belge talep edilebilir. Ek belge talebinden sonra yeniden gönderme işlemleri ile beraber vizenin sonuçlanması işlemi daha da uzar. Vize başvurusunun çabuk sonuçlanması için başvuru yaparken resmi tatillere dikkat edilmesi gerekir. Resmi tatillerde konsolosluklar açık olmayacağı için başvuru işlemleriniz yavaşlayabilir. Vize başvuru sürecinde her türlü probleme önlem alabilmek için başvuruların seyahat tarihinden en az bir ay önce tamamlanması önerilir. Macaristan Konsolosluğundan ya da vize merkezleri aracılığı ile başvuru işlemleri yapılabilir ve bu vize sonuçlanma süresini etkilemez. Çünkü vizenin başvuru sonucunu ve onayını Norveç Konsolosluğu verir. Türkiye vatandaşları dışında diğer ülkelerin vatandaşları için vize başvuru onay süresi çoğunlukla aynı olmakla birlikte 15 gün ile 1 ay arasında değişiklik gösterebilir.

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

NORVEÇ VİZESİ KAÇ GÜNDE ÇIKAR?

Norveç vizesi onay süresi yaklaşık iki hafta sürmektedir. Belgeler eksiksiz olsa da Norveç Konsolosluğu tarafından ek belge talep edilebilir. Ek belge talebinden sonra yeniden gönderme işlemleri ile beraber vizenin sonuçlanması işlemi daha da uzar. Vize başvurusunun çabuk sonuçlanması için başvuru yaparken resmi tatillere dikkat edilmesi gerekir.

Bize Mesaj Gönderin

Son Güncellemeler

Sorularınız için Vize Uzmanımız ile Hemen Görüşün

Tüm başvurularınıza ve sorularınıza hızlı cevap vermek için profesyonel kadromuzdan şimdi bilgi alabilirsiniz.

vizebasvuru dark logo

Vizebasvuru.com.tr online vize başvuru platformudur. Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığından A Grubu seyahat acentesi belgesine sahip, İzge Turizm ve Org. Tic. Ltd.Şti olarak hizmet vermektedir. Tüm profesyonel vize danışmanlık hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ofis iletişim bilgileri

Sosyal Medya & Bülten

Sektörden ve bizlerden son güncel haberleri almak için e-posta bültenimize kayıt olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ülkeler

© 2021 Vizebasvuru.com.tr – Tüm hakları saklıdır.